Akce školy
● Zde naleznete pozvánky na výtvarné dílny, sportovní soutěže a další aktivity pořádané pro naše žáky.
● V krátkých zprávách se seznámíte s jejich průběhem a ohlasy na ně.
21. 12. 2020
Školní časopis - prosinec 2020

Vychází nové číslo ŠKOLNÍHO ČASOPISU!

KE STAŽENÍ ZDE (pdf).

Školní časopis

9. 11. 2020
NOC VĚDCŮ

Noc vědců bude i letos – ale netradičně!

Už třetím rokem bude 27. 11. 2020 probíhat na ZŠ Hradská oblíbená akce Noc vědců, tentokrát ale online! Letošní téma je Robot a člověk. A proč zrovna robot? To, a ještě mnohem více se dozvíte už za pár dní! Ani letos nepřijdete o zábavné hry a soutěže, workshopy, experimenty a další. Nově se můžete těšit na online přednášku či podcast. Můžete si vybrat, jaké aktivity budete chtít, a zapojit se může celá rodina. Vše pohodlně z prostředí domova. A soutěžíme také o zajímavé ceny. Vše se včas dozvíte. Sledujte stránky https://www.nocvedcu.cz/mesto/humpolec a Facebook ZŠ Hradská Humpolec, kde se už 15. listopadu objeví první informace.

PŘÍLOHY KE STÁHNUTÍ A TISKU:

Robot - omalovánka (jpg).

Robot - spojovačka (jpg).

Roboti v domácnosti - křížovka (pdf).

31. 3. 2020
Školní časopis - březen 2020

Vychází nové číslo ŠKOLNÍHO ČASOPISU pro březen 2020!

KE STAŽENÍ ZDE (pdf).

Školní časopis